LİFE HEALTH FİTNESS CLUB

Bahçeşehir'in en gözde yerleşim sitesi olan Loca İstanbul Evleri içerisinde, toplam 4000 m² alan üzerinde yer alan tesisimiz; Fitness, Cardio, Spa ve Havuz bölümlerinden oluşan özel alanlara sahiptir. Üstün kalite anlayışı doğrultusunda, teknolojik olarak en gelişmiş egzersiz aletleri ile birlikte konusunda uzman profesyonel kadrosuyla misafirlerimize eşlik ederek, size layık olduğunuz kaliteli hizmeti sunmaktadır. üyelerimize kaliteli hizmet vermek en önemli hedefimizdir. Daha sportif ve sağlıklı bir yaşama ulaşma yolunda, en son teknolojiye sahip aletlerimiz ile birlikte her biri konusunda uzman profesyonel eğitim kadromuzla, Bahçeşehir’in en seçkin, en önde gelen, spor ve sağlıklı yaşam merkezi olma yolunda gururlu ve emin adımlarla ilerliyoruz.

SIKI ÇALIŞMAYA VE DİSİPLİNE BAĞLILIK

Son teknoloji TechnoGym marka istasyonlarla donatılmış 500 m² alan üzerine kurulu fitness salonu ve extra crossfit parkuru ile sağlıklı bir antrenman yapmanın farkını LİFE HEALTH Fitness SPA CLUB’da tam anlamıyla deneyimleyeceksiniz. KENDİNİZİ ERTELEMEYİN Kaliteli ve vücuda yararlı bir aktivitenin profesyonel eğitmenler eşliğinde daha çok değer kazandığı LİFE HEALTH Fitness SPA CLUB’da spor yapmak size iyi gelecek! Fitness, Body Building, Crosfit ve Cardio gibi aktivitelerin yanı sıra sağlığınızı ve gelişiminizi destekleyecek birçok aktiviteye LİFE HEALTH Fitness SPA CLUB’da kolayca ulaşabileceksiniz.

EN İYİ EĞİTMENLER

Fitness; sağlıklı ve zinde bir vücudun anahtarı olduğu gibi dinamik, yaratıcı ve entelektüel aktivitenin de temelidir. LİFE HEALTH Fitness & SPA CLUB’da

BATUHAN KIRMA

Fitness, Yüzme Eğitmeni

MİRAÇ GENCEBAY

Boks, Kıckboks Eğitmeni

yakında-orr0052anrpvoic3iutjgcn29vsx58cyxq8o4zy5wc

ÜCRETSİZ GEZMEK İÇİN BİZİ ARA